Euro-50TE Mini Zobraziť väčšie

Euro-50TE Mini

Nový

Moderným nadčasovým vzhľadom registračnej pokladnice Euro-50T Mini zanecháte vo vašich zákazníkoch dojem moderného obchodníka.

Vďaka malým a kompaktným rozmerom si pokladnica vyžaduje iba minimálny priestor. V jej dizajne sa spája modernosť a nadčasovosť. Ergonomický tvar a nízka hmotnosť ju predurčujú aj na pohodlné používanie v ruke.

Viac detailov

Len v predajni je možnosť zakúpenia.

400,00 € s DPH

Tabuľka dát

Počet položiek - PLU2000
Napájanie:vstavaný akumulátor dobíjaný 220 V

Detaily

Euro-50TE Mini je v súlade s platnou legislatívou a spĺňajú požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Výrobca garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.

Programovanie registračnej pokladnice prostredníctvom intuitívneho menu umožňuje jednoduché ovládanie pokladnice, ale aj rýchle zaškolenie nového personálu. Editovanie textov je rýchle a pohodlné, čo oceníte hlavne pri úhrade faktúr v hotovosti.

Dvojriadkový displej pre účtujúceho umožňuje zobrazovať názov tovaru a jeho hodnotu, čím máte lepší prehľad o aktuálne účtujúcej položke.

Na svoje malé rozmery sa pokladnica Euro-50TE Mini vyznačuje skutočne veľkým zákazníckym displejom. Číslice zobrazované na displeji dostatočné veľké a dobre čitateľné.

Termo (tepelná) tlač je rýchlejšia, tichšia, spoľahlivejšia a lacnejšia ako ihličková (maticová). Má až 25 násobne dlhšiu životnosť ako ihličková tlačiareň, čo predstavuje približne 25 miliónov vytlačených riadkov! Rýchlosť termo tlače je až 4-krát vyššia ako u ihličkových tlačiarní. Nemenej dôležitým faktorom sú náklady. U termo tlačiarní nepotrebujete farbiace kazety, ktoré výrazne predražujú ihličkovú tlač a navyše spôsobujú aj častejšie poruchy. Kvalitné termo pásky výrobcu vám garantujú stálosť tlače na účtenkách minimálne 5 rokov!

Mobilitu hlavne pri ambulantnom predaji zabezpečuje vymeniteľná batéria bez nutnosti rozoberania pokladnice a výdržou až 12 hodín pri nepretržitom účtovaní. Na dobitie batérie sú potrebné len 3 hodiny.

Euro-50TE Mini sa vyznačuje aj možnosťou využívať pamäťovú SD kartu na import a export tovarových položiek.

Pokladnica Euro-50TE Mini je stvorená pre používanie v náročnejších prevádzkových podmienkach, preto je nevyhnutná aj jej odolnosť voči otrasom, ktorými je počas užívania vystavovaná.