Euro 2100Te Zobraziť väčšie

Euro 2100Te

Nový

Fiskálna pokladnica Euro-2100 je určená pre všetkých moderných obchodníkov, ktorí svoj úspech a rýchly rast opierajú o špičkové technológie a spokojného zákazníka. Poskytuje obchodníkom možnosť riadiť obchodnú prevádzku ešte efektívnejšie.

Viac detailov

Len v predajni je možnosť zakúpenia.

500,00 € s DPH

Tabuľka dát

Počet položiek - PLU21 500
Napájanie:220V

Detaily

Na zabezpečenie podrobnejších a hlavne čitateľnejších informácií o nákupe je pokladnica vybavená prehľadným, otočným a výsuvným displejom s veľkými písmenami a číslicami.

Vynikajúci displej s 36 znakmi poskytuje tri rôzne informácie o nákupe naraz.

Veľký, unikátny LCD alfanumerický displej s dvoma farbami a dvoma veľkosťami znakov pre lepšiu prehľadnosť zobrazovaných údajov.

Na zlepšenie kontrastu a čitateľnosti obidvoch displejov Euro-2100 využíva špičkovú technológiu „Black Mask“ s čiernym podkladom.

V Euro-2100 je použitá úplne nová, odolná dotyková klávesnica, ktorá má 36 plne programovateľných klávesov a mimoriadne jednoduchú výmenu popisiek.

Odolná Cherry klávesnica s príjemným nízkym zdvihom, vydrží až 15 krát viac stlačení ako bežná klávesnica.

Obsluhu už nebude trápiť ani obtiažna výmena pások, pretože pre Euro-2100 bol vyvinutý neuveriteľne jednoduchý spôsob výmeny pásky, ktorý výrazne skráti zbytočné prestoje pokladničného miesta.

Vysoký výkon samotnej pokladnice je znásobený vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami. Je to prvá pokladnica s USB v strednej triede pokladníc.

Voliteľný Ethernet umožňuje flexibilné sieťovanie rôznych typov pokladníc, čím je možné ušetriť množstvo finančných prostriedkov.

Euro-2100 poskytuje plný komfort pre sediacu aj stojacu obsluhu výškovou nastaviteľnosťou celej pokladnice.

Užitočné predné fixačné nožičky zabezpečujú stabilitu pokladnice a zabraňujú jej posúvaniu, či pádu z peňažnej zásuvky alebo predajného pultu.

Celkový vynikajúci dizajn pokladnice a celého predajného miesta nenarúša ani spleť sivých, nekonečných káblov. Konektory a káble sú síce nevyhnutné, ale v pokladnici Euro-2100 môžu byť umiestnené decentne a to dokonca tromi spôsobmi podľa potrieb prevádzky.

Skvelým pomocníkom pre obsluhu je veľmi požadovaná funkcia „Magic Button“, čo je špeciálny kláves na priamy vstup do režimu kalkulačka, dokonca aj počas účtovania.

Voliteľný zabudovaný UV modul na kontrolu pravosti bankoviek zníži náklady a nepríjemnosti pre obchodníka aj obsluhu.

Euro-2100 je v súlade s platnou legislatívou a spĺňajú požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z., čo potvrdzuje certifikát vydaný autorizovanou skúšobňou. Elcom garantuje kompatibilitu tejto pokladnice so zákonom aj prostredníctvom autorizačnej nálepky na kópii certifikátu a na samotnej pokladnici.